| Maya_Dakota_1996 a întrebat:

As vrea sa imi scumpar telefonul Allview x4 soul style prin octombrie. As dori sa primesc o parere sincera despre el, va rog.
Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| JustmeV a răspuns:

Un prieten are acest telefon, l-a achizitionat anul trecut. In prezent ii merge foarte greu, se blocheaza des. Dar acum depinde, el are multe poze pe el, si doar cateva aplicatii. Depinde cum ai noroc happy

| Maya_Dakota_1996 explică (pentru JustmeV):

Cum sa achizitioneze acest telefon anul trecut, daca a aparut anul acesta?

| JustmeV a răspuns (pentru Maya_Dakota_1996):

Nu l-a luat din Ro daca conteaza or not. Intr'adevar are acest telefonwinking. Nu am de ce sa iti ofer informatii aiurea happy.

| RAY a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DJKJHDBBM/
aici ai 65 de pareri despre el, eu nu sunt fan Allview, imi place doar Samsung si iphone