| serjinioserjinio a întrebat:

Buna as vrea sa stiu cum sa sterg un videoclip de pe facebook,mentionez ca nu eu am publicat videoclipul ci un prieten dar este cu mine si de asta vreau sa il sterg, cum pot sa fac asta?

12 răspunsuri:
| Sh4Dow a răspuns:

Pur si simplu raporteaza ca samp si bifeaza acolo care e problema si videoul ar trebui sa dispara. Sper ca am fost de ajutor happy.

| decesuntaici a răspuns:

Magie.

| linsey a răspuns:

Nicicumbig grin

| mirelle a răspuns:

Dacă nu e facebookul tău nu poţi :p

| unknownn a răspuns (pentru mirelle):

Daca nu stii tu cum aia nu inseamna ca nu poate.
Astia care habar n-aveti, mai bine taceti dracu din gura decat sa induceti omul cu ochii in ceata.
Daca vrei te ajut sa ii inchizi facebook-ul.

| mirelle a răspuns (pentru unknownn):

Şi chiar sunt foarte curioasă cum ai să faci de ce să tacem -dracu-din gură.am avut o grămadă de probleme cu fbu am avut o pagină de 8000 de fani mi-au furat-o şi a închis fbu cineva cuiva NU degeaba dai spam fraudă şi ce mai vrei tu, pentru că e un căcat de prostie care numai te freacă aşa să pui botuwinking [Şi vorbeşte pentru tine că nu eşti singurul inteligent de pe aiciwinking]

| unknownn a răspuns (pentru mirelle):

"Şi chiar sunt foarte curioasă cum ai să faci"
Ce sa fac? Sa-i inchid fb-u? Foarte bine, in 2 zile se rezolva, doar sa-i am adresa.
"de ce să tacem -dracu-din gură."
Pentru ca n-ai cunostinta de cauza.
"am avut o grămadă de probleme cu fbu am avut o pagină de 8000 de fani mi-au furat-o şi a închis fbu cineva cuiva NU degeaba dai spam fraudă şi ce mai vrei tu"
Ce ma intereseaza pe mine ca ai avut tu o pagina cu 8000 de fani si ca au vrut sa ti-o inchida niste pustani?
"pentru că e un căcat de prostie care numai te freacă aşa să pui botu"
La ce te referi ca nu inteleg? Ce e o prostie?

| mirelle a răspuns (pentru unknownn):

Să o lăsăm aşa cum zici tu ajutăl pe băiat inteligentulewinking

| unknownn a răspuns (pentru mirelle):

Inca nu m-a contactat cu adresa fb-ului a persoanei respective...ai vrea sa-l contactez eu pe el? Pai care din noi are nevoie de ajutor?

| Sters6161 a răspuns:

Daca e pe facebookul ta u poti sa dai sterge

| Ionut_Valentin_1988 a răspuns:

Un prieten de al meu a postat un video in care numi cuvine ce este in el exista o modalitate de al sterge sau bloka vidoul