| anonim_4396 a întrebat:

TPU, am şi eu o problemă. Cineva a pus un videoclip pe youtube cu mine, de fapt. fostul prieten şi nu vrea să-l şteargă şi aş vrea să-l şterg eu dar nu ştiu cum. puppy dog eyes!

Ajutor vă rog puppy dog eyes!

FUNDĂ!
Scuzaţi categoria happy!

2 răspunsuri:
| magazinulDepeBlog a răspuns:

Buna Maria,
singura modalitate - daca apari si tu in poze sau in filmuletz - este sa le trimitzi un e-mail celor de la youtube si sa le spui ca filmul in care apari tu a fost postat fara sa ti se ceara acordul iar tu nu vrei o astfel de expunere.

| SmilerXd a răspuns (pentru magazinulDepeBlog):

Multumesc frumos :*

Întrebări recente