| RaZvYtHeMaFiA a întrebat:

As vrea un calculator nou sa fie bun, sa ruleze majoritatea jocurilor. Exemplu:Gta4-5. Bugetul alocat este 20 milioane

Răspuns Câştigător
| mihai19d a răspuns:

Salut! uite unul Laptop MSI CX623-0W2XEU Core i3 370M 2. 4GHz Black, 4 gb memorie ram, HDD 500 GB, placa video dedicata 1GB http://www.pcfun.ro/......ghz-black/ dar iti recomand daca vrei sa sa-l cumperi pe asta sau pe altul sa ceri oferte despre laptop-ul respectiv pe http://www.top-oferte.com/cere-oferta/ trebuie doar sa completezi ce model si alte detalii care crezi u ca sunt importante si ei iti vor trimite oferte de pe mai multe site-uri serioase cu laptop-ul respectiv ca sa poti sa il iei la cel mai bun pret.

2 răspunsuri:
| Abstract123456 a răspuns:

Salut.pai eu mi-am luat un latpop cu 4 gb rami procesor dual core 2.0 placa video 1 gb si 250 gb hard cu 11 mil.deci ai putea sa iti iei un calc cu cerintele astea pe undeva pe la 15-16 mil.happy

| RaZvYtHeMaFiA explică (pentru Abstract123456):

De unde ai luat laptopul