| kjuid a întrebat:

Buna TPU.
Am un telefon S3 cu display spart ( nu se mai aprinde ecranul dar telefonul porneste se aprind butoanele de jos ) si e fara capacul din spatein rest arrata ca nou laughing. Daca m-as duce la un GSM sa il vand pentru piese ( adica si ei cumpara asa ceva nu? Sau zic gresit? ) As lua pe el macar 50 lei?
Multumesc.

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

E un telefon vechi, unul functionabil il iei cu 100-150 maxim, nu prea iti da nimeni bani pe unul defect.

| danbnz a răspuns:

E depasit moral... nu-si mai repara nimeni s3-ul.