| Justdreams a întrebat:

Aveti idee de ce imi dispar prietenii de pe Facebook? Sunt sigura ca nu ma sterg ei, deoarece mi-au disparut prieteni buni, cunoscuti, nu au motive sa faca asta. A mai fost cineva in situatia asta? Va rog sa ma ajutati!

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Patesc si eu asta, ma trezesc scoasa de unele persoane (sau le scot eu, cine mai stie) fara motiv, si nu pot intelege de ce. Si nu cred ca e cazul sa fie contul spart pentru ca n-am patit sa gasesc mesaje suspecte la altcineva sau asa, adica efectiv n-am niciun semn ca e contul spart.

| Justdreams explică (pentru Adry05):

In acceasi situatie sunt si eu, nu e posibil sa fie contul spart ca nu sunt alte semne care sa arate lucrul asta.
Nu este nimic de facut sa nu mai dispara? Ca totusi dispar prieteni importanti si imi vreau prietenii inapoi sad

| NbAlex1995 a răspuns (pentru Justdreams):

Ce Facebook ai?

| DaniTDCI a răspuns:

Nu exista niciun fel de bug, nu te mai lua dupa prostiile unora, posibil ca cineva sa iti fi spart contul

| SorinelF86 a răspuns:

Dispar cum? iti sunt scosi de la prieteni? ai incercat sa intrebi pe unul care il aveai la prieteni si nu il mai ai de ce te-as scos de la prieteni?

| grandebgd a răspuns:

Sunt mai multe posibilitati: 1 contul tau sa fie spart, 2 o aplicatie externa precum autolike / nochia account sa stearga din lista de prieteni. Verifica la setarile contului daca ai aplicatii autorizate si daca ai sa le stergi si eventual schimba si parola contului.

| AlexSS1 a răspuns:

Probabil ti-a fost spart contul, din cauza la altceva nu cred.

| danielABC a răspuns:

Ori este un hacker ori un fel de bug nu vad altceva dar ca precautie
fa-ti un alt cont.