| anonim_4396 a întrebat:

Hey buna/salut am si eu o intrebare si daca sunteti draguti si aveti idee cum se sterg prieteni de la facebook sper sa ma ajutati si primiti funda...multumesc

Răspuns Câştigător
| DAC a răspuns:

Intri pe profilul tau, dai "Prieteni" si iti va aparea fereastra cu toti prietenii, iar undeva in colt in dreapta sus scrie "Editeaza prieteni" si de acolo te descurci!

2 răspunsuri:
| Shenn a răspuns:

Te duci la profile,dai click pe friends dupa undeva in dreapta o sa ai o optiune,edit friends ii spune,click pe ea si o sa iti deschida lista cu toti prietenii, dai pe x din dreptul prietenului respectiv si dupa confirmi adica apesi pe remove from friends, sau ceva de genu. GL

| Edward_2553 a răspuns:

Mersi,ai o fundahappy