| natural a întrebat:

azi am dat sala si am luat. vreau sa stiu daca pic orasu mai dau odata sala.ca auzisem ca s-a aprobat o lege nu se mai da sala. va multumesc! o zi buna. :*

6 răspunsuri:
| Predator30 a răspuns:

Buna,felicitari pentru ca ai luat sala, daca pici orasul trebuie sa dai din nou sala si eu acum de curand l-am luat permisu din prima si mi s-a zis ca daca pic orasu dau din nou sala mie mi s-a parut o porcarie dar asta este suntem in ROMANIA! bine ca am reusit sa il iau din prima, succes la oras si sa ne auzim de bine...O zi placuta!

| natural explică (pentru Predator30):

Multumesc happy felicitari si tie! pa pa

| Predator30 a răspuns (pentru natural):

Multumesc!

| BarBye a răspuns:

Daca pici traseul, dai sala din nou big grin

| Korman a răspuns:

Lege nu s-a adoptat inca.

| Dan_Danamiss_1990 a răspuns:

Daca am dat sala si am reusit pentru oras daca pic mai dau sala din nou