| Crisstinayy12 a întrebat:

Azi noapte pe canal De a fost un film ( cred că ceva gen oculos) era vorba despre un copil care nu era prea băgată în seamă de părinți și mama lui a carti și se divorțase de Brian, tatăl fiului, și găsise pe o insula pe cineva și se îndrăgostise de el. Cum se numea? Coroana.Copilul a fost găsit în apă scufundat

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te sfatuiesc sa re-editezi ceea ce ai scris in continutul intrebarii, pentru ca, nu face sens!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Se numeste Kanal D si ce inseamnă oculos? La ora 00 pe kanal D a fost un Thriller Penumbra Sua 2006 cu Demi Moore la acest film te referi?

| Crisstinayy12 explică:

Scuzati-ma scriu rapid și nu m-am uitat la tastatură nici la ce am scris