| pitbull93 a întrebat:

azi pe facebook a intrat pe chat cineva si a inceput sa ma ameninte, din cate am vazut nu ma avea numa pe mine la prieteni si as dori sa stiu cum as putea contacta pe cineva de la facebook sa spun ce s-a intamplat poate se afla daca mai are si alte conturi de pe acelasi ip

2 răspunsuri:
| johnnyMe a răspuns:

Stii ce simplu e sa dai ignore! happy
Nu iti bate capul cu prostii si frustrati ...nu le dai importanta o sa dispara singuri!winking

| pitbull93 explică (pentru johnnyMe):

Sa stii ca asa as fi facut dar ma ingrijoreaza faptul ca stia foarte multe lucruri despre mine