| OnlyDga a întrebat:

Buna. Ca sa treci anul universitar de câte credite ai nevoie? Eu sunt anul 2. Am fost plecat la munca. Și am rămas cu doua restante și un proiect pe al doilea semestru. Pana luni nu pot suna la secretariat și întreb doar ca să mai scap de stres. Sper sa nu trebuiască sa repet anul. Minimum 30? Ai nevoie de atâtea credite într un semestru ori pe tot anul?

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

60 credite=un an complet (intreg). Restul depinde de cerintele facultatii la care esti inscris.

| meli120 a răspuns:

Pe tot anul