| anonim_4396 a întrebat:

Buna cine stie ceva exercitii pentru antrenarea muschilor pentru armwrestling sau macar ce grupa trebuie antrenata

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Grupa? la skandenberg trebuie sa inveti sa-ti bagi toate grupele in miscare, nu doar o grupa. Asta necesita antrenamente speciale la masa.

Deci, in ordinea importantei :

1. ABSOLUT : antrenament la mese speciale, cu profesionisti ( de preferat oameni cu medalii )

2. sala

cam asa arata un antrenament la sala :

http://www.youtube.com/watch?v=c2Xf9JgeBis

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca ai fi vrut sa te ajute cineva cu adevarat ai fi scris in romana nu in engleza!
Te-as fi putut ajuta, dar asa... nu ma complic!

| cila1995 a răspuns (pentru lpavel):

E si normal ca nu vrei sa te complici din motiv ca nu stii.Nasol

| lpavel a răspuns (pentru cila1995):

Are you sure? laughing))