| XperimentX a întrebat:

Cum fac sa imi mearga Mess-ul? Imi scrie asa:
Your account has been locked.Please click "Forgot Password..." to start the unlocking process. (81003003)
Va rog ajutati-ma! Fundaaawinking

10 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

Contul tau a fost blocat.
Apasa "forgot your password" pentru a incepe procesul de deblocare.

| XperimentX explică (pentru stanly7):

Uite ce imi da acum:
This account is temporarily locked for 12 hours because of security concerns. Please try signing in later or contact online Yahoo! Customer Care for further assistance.

| dragosdd a răspuns (pentru XperimentX):

Dupa 12 ore incearca sa te loghezi. Daca nu merge nici asa incearca sa-ti reinstalezi mess-ul. Daca nici asa nu mege trebuie sa-ti faci alt cont.

| XperimentX explică (pentru dragosdd):

Mess-u' l-am reinstalat

| dragosdd a răspuns (pentru XperimentX):

Asteapta 12 ore si poate merge.

| stanly7 a răspuns:

Cineva a incercat sa-ti acceseze contul(sau tu ai introdus parola gresit de prea multe ori) iar acum ca sa schimbi parola trebuie sa parcurgi pasii
-ori prin raspunderea la cele 2 intrebari de siguranta
-ori prin trimiterea la adresa de mail alternativa
-sau mai nou prin trimiterea unui sms(daca ai completat formularul)
Succes.

| XperimentX explică (pentru stanly7):

Adica la Yahoo! Customer Care?

| KazNNNeT a răspuns:

Ai incercat sa schimbi parola de prea multe ori si ti-a suspendat contul pentru 12 ore, incearca sa te loghezi dupa 12 ore si daca nu merge fa-ti alt cont succes

| XperimentX explică (pentru KazNNNeT):

laughinglol n-am schimbat parola de 2anilaughing

| KazNNNeT a răspuns (pentru XperimentX):

Atunci altcnva a facut-o