| D3xT3r2oo1 a întrebat:

Considerati ca serialele TV, jocurile video si multe alte obisnuinte aduse in viata noastra cotidiana de tehnologiile moderne sunt doar o moda trecatoare sau vor avea o viata mai lunga? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Tavy100 a răspuns:

Nu vor fii mereu la moda, am patit cu tamagochi, era o vreme cand erau super, apoi webkinz, apoi am inceput sa joc din nou metin, o vreme, apoi 4 story, apoi iar metin, ele se demodeaza, peste 2000 de ani ceilalti s-ar putea sa parem ca in evul mediu, la fel si cu iPad, imi placea asa mult, dar apoi am luat un tel la 500 ron si pot face 89% din ceea ce puteam face si pe iPad, ideea e ca totul se demodeaza, peste vreo 20 de ani posibil sa se rada de tine ca meri cu Ferrari 360, la fel cu s-ar rade de cei cu masini ''epice''