| ElaK a întrebat:

Bună! Cred că mulți dintre voi știu despre link-ul " tu ești în videoclip" de pe Facebook, Instagram etc. în care ți se cer datele de logare.
Ei bine, eu, din cauza prostiei din mine, mi-am scris parola și adresa.
Ideea e că am activată autentificare în 2 factori și după ce au încercat acei tipi să îmi spargă contul s-a blocat temporar.
De pe telefonul meu pot folosi aplicația doar că nu îmi pot schimba parola( nici cum) și nu mă pot conecta de pe alte dispozitive.
Ați pățit și voi? Îmi pot recupera contul?

2 răspunsuri:
| OXxana a răspuns:

Bună! Știu celebrul link, dar nu am pățit asa ceva pentru ca mi-am dat seama ca este ceva cu el. Depinde ce metoda ai selectat tu pentru recuperarea contului, deși nu intele de ce nu poți schimba parola pe mail

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din fericire nu am pățit chestii de genul. Mi-am dat seama că e ceva suspect la acele link-uri.