| Alexandru5594 a întrebat:

Salut, am o problema, am activat autentificarea cu doi factori pe contul meu de Facebook, iar telefonul pe care aveam aplicatia mobila duo, l-am pierdut, iar acum nu stiu cum sa recuperez datele aplicatiei, asa ca am mă pot conecta la contul meu de Facebook. Ma poti ajuta te rog?

4 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Sigur, NU esti imbecil si pui bine codurile de siguranta generate cam la orice 2fa
https://www.facebook.com/......4135383285

| Mihai0101 a răspuns:

Nu-ti da varianta sa poti sa confirmi cu mail codul de autentificare.
Uita-te atent din cate stiu poti schimba intre nr de telefon si email.
Si o sa-ti trimita mail cu codu de logare.

| Alexandru5594 explică (pentru Mihai0101):

Din păcate nu am aceasta opțiune

| gabriel2004o a răspuns:

În primul rand vezi dacă mai ești logat pe pc sa dezactivezi ala
Dacă nu, atunci trebuie sa ai opțiunea se ticket și intr-o zi o sa recuperezi contul