| anonim_4396 a întrebat:

cum fac sa-mi apara poza pe TPU ca atunci cand dau la "Vizualizare profil" nu imi apare si cand dau la "Editare profil" imi apare ce sa fac ca sa imi apara poza?

funda pentru cel mai bun raspuns big grin
multumesc!

Răspuns Câştigător
| BoAfan a răspuns:

O sa iti apara a doua zi

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Incarca poza normal acolo la editare profil http://www.TPU.ro/site-users/edit/ Selecteaza imagine profil ->Rasfoire. Poza iti va fi vizibila cand se face reactualizarea paginilor TPU, maine dimineata. Paginile personale de pe TPU se reactualizeaza o singura data pe zi. Daca ai incarcat poza, asteapta acum.

| BoAfan a răspuns:

O sa iti apara a doua zi!