| Alinaalian1234 a întrebat:

Cum scap de guma lipita de pantalnoi. ( guma e fix sub cur )
FUNDA

8 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Pune un ziar peste si calca-l cu masina de calcat, si o sa iasa happy

| elena a răspuns:

Unde o fi amplasata guma, asculta sfatul meu cu atentie si nu te "hlizi"... pune pantalonii in congelator si apoi rade guma.

| elena a răspuns:

Am uitat sa-ti spun, lasa macar 10 minute pantalonii in congelator, ca sa se intareasca guma, ca sa o poti inlatura mai usor.

| JohnnyBi a răspuns:

Ori ii bagi in congelator sa inghete guma si pica singura (cam aiurea sa bagi nadragii in congelator) ori pui o coala si cu fieru de calcat dai cu aburi pe foaie. asa ar trebui sa iasa

| mona a răspuns:

Poti scapa de guma dar pata ramane orice ai face... pune o hartie pe guma, si cu fieru de calcat[incalzit]dai pe hartie pana ce se ia guma[naspa treaba asta cu lipitu de guma pe pantaloni, si eu am patit o]

| Agnes00 a răspuns:

Da-i cu lama, altfel nu prea.

| TangerineP a răspuns:

Simplu! cu acetona!

| YeyethisShitLookLikeAToupee a răspuns:

Arzi pantaloni smug