| Cookie_3704 a întrebat:

cum se foloseste cheat ecgine 5.6.1 pentru a trece la lvl 100 la ourworld? sau pentru a primi mai multi gems? mersi muult!
pa pa!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o prietena care stie dar num spune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cheat engine nu e virus il am si eu de destul timp si antivirusul (AVG) nu mi-a detectat nimic. Unele antivirusuri considera acest program tip trojan dar nu are nici un virus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai multe informatii despre cum folosesti Cheat Engine (+download ultimele versiuni) si cum sa trisezi la jocuri gasesti pe http://cheatengine.ro

| BUFU_7128 a răspuns:

Cheat engine e un virus, poate ramai fara pchappy. si in al 2 lea rand. e decat pentru o perioada de timp... vreo 2-3 minute.happy