| Monyk467765665566656555656 a întrebat:

Cum se procedeaza cu absentele in saptamana altfel? Ieri nu am mers la scoala, ceilalti colegi care au mers au stat doar pana la ora 11 si dupa le-au dat profesorii drumul acasa. 2 profesori nu au venit la scoala si azi profesoara a zis ca mi-a pus 6 absente la purtare desi nu inteleg cum pentru ca ieri am avut doar o ora cu ea si zisa ca la 10 absente imi scade media..Nu prea cred. Care e adevarul? Lamuriti ma va rog!laughing

Răspuns Câştigător
| Laurentiu017 a răspuns:

In Saptamana Altfel NU SE PUN ABSENTE!
Probabil ca profesoara ta te-a mintit doar pentru ca vroia sa te faca sa vii la scoala!
FUNda? :-)

1 răspuns:
| Monyk467765665566656555656 explică:

Esti sigur? Imi e frica sa nu imi scada media. o sa am 12 absente in total si culmea..nu merge sa aduc scutire