| Andrushyk06 a întrebat:

Cum setez google ca pagina de pornire la google chrom? mentionez ca am windows 7winking

Răspuns Câştigător
| supermamici a răspuns:

Nu conteaza ca ai windows 7. deschizi google chrome te duci in dreapta sus la liniile alea 3, apesi la setari si apoi in meniul setari, La pornire bifezi ultima optiune deschideti o anumita pagina sau un set de pagini, setezi pagina > adaugati pagina noua

| Andrushyk06 explică (pentru supermamici):

Multuuuuu...stiam ca de la alea 3 linii, setari, dar dupa ma pierdusem big grin multumesc frumos :*

1 răspuns: