| GoldGuy15 a întrebat:

Buna! Daca la nivelul unei clase de liceu se organizeaza o excursie, cu un cadru didactic care nu este dirigintele clasei este obligatoriu ca dirigintele clasei sa vina in excursie?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca este obligatoriu ca dirigintele sa mearga in excursie cu clasa, n-am intalnit o asemenea obligatie.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu. Trebuie sa meargă cel putin un profesor, dar nu neaparat dirigintele clasei respective.

| tasr123 a răspuns:

Il aduceti cu forta, il legati de plafonul autocarului daca e.

| Brizbriz a răspuns (pentru tasr123):

Si il si bate-ti bine... da' pana candhee hee

| Nimeni4253 a răspuns:

Este obligatoriu sa meargă un profesor fie diriginte sau nu