| LipoLipo a întrebat:

De ce dureaza asa de mult o comanda la Media Galaxy?
Am facut comanda pe 2 August si pana acum nu am primit niciun raspuns.Multumesc!

6 răspunsuri:
| Nitunitu a răspuns:

De obicei cand faci o comanda online poti suna sa iti confirme ca au primit-o si ca o vor livra. E cel mai ok.

| Georg13 a răspuns:

Poate produsul nu este pe stoc sau au ei o perioada mai aglomerata. Cel mai bine da-le un mesaj.

| alexia29 a răspuns:

Exista posibilitatea ca ceea ce ai comandat sa nu fie disponibil pe stoc. Si eu am facut acum 1 luna si ceva...nici pana in ziua de astazi n am primit telefon laughing

| LipoLipo explică (pentru alexia29):

Ba da, produsul este in stoc.

| alexia29 a răspuns (pentru LipoLipo):

Atunci ai putea sa-i contactezi... happy

| danmunteanu84 a răspuns:

Suna-i. Sa ai la indemana numarul comenzii si suna-i, intreaba-i frumos de ce intarzie. S-ar putea sa aiba numar mare de comenzi, sa nu fie pe stoc.
Asa daca doar astepti acumulezi frustrari. Suna-i happy