| SpigiBb a întrebat:

de la un timp tot imi apare un mesaj de eroare (name file)Please run chkdsk utility! ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| TheDarkStar a răspuns:

Iti zic eu:
Dai start/run si scrii acolo chkdsk.
Pe unra va incepe sa scaneze... si tu il lasi in pace sa-si faca treaba.
Funda?

1 răspuns:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Problema asta mi-o dadea la system32...Am dat x x x x x x pana cand nu mai aparea.Si acum n-am nici o problema ca nu a mai aparut happy. Daca nu vrei sa stai atata poti sa intri in setupul windowsului, ca si cum l-ai instala, si in loc de install dai repair.