| anonim_4396 a întrebat:

Deci am fost la dermatolog și mi-a prescris tratament pentru acnee și pe durata tratamentului mi-a spus sa folosesc tot pentru piele sensibila. Și nu știu ce gel de fata sa îmi i-au pentru piele sensibila, ce am folosit pana acum îmi usucă tenul. Ce îmi recomandați? Si o crema hidratanta sugerati-mi va rog! Dau funda

3 răspunsuri:
| Elide a răspuns:

Gel pentru curatarea fetei Himalaya Herbals cu extract de neem e foarte bun și nu usucă deloc tenul și crema nu știu eu folosesc una de la azaria e naturala nu are nici un ingredient dăunător pentru piele îi spune crema antiacnee pentru ten! Sper că te.am ajutat! happy

| AleexisViol3t a răspuns:

Setul de la La Roche-Possay (Effaclar), care contine un gel pentru fata si o crema.

| Raspunsurisincerepttn a răspuns:

Iti pot recomanda crema pe care o folosesc. nu iti ingasa tenul nu il susca si poti sa vezi radical schimbarea pe fata. crema o iei din farmacii cu un pret in jur de 13 16 lei si se numeste ERITRACNOL ambalajul este alb cu niste linii portocalii sub nume. trebuie sa te dai cu ea dimineata si seara dupa ce te speli pe fata cu apa rece in jur de 5 7 zil sau cat este nevoie. pentru a fi sigura poti sa cauti crema pe google sa vezi cum arata si apoi sa o cumperi