| anonim_4396 a întrebat:

Buna deci am o problema mare de tot, in disk c am foarta putina memorie si nu vreau sa reformatez cum as putea sa atribui memorie din celelalte partiti fara se reformatez sau fara epm
am nevoie urgenta deoarece am 0 mb in c disponibilicrying

Răspuns Câştigător
| AdrenalinTm a răspuns:

EaseUS Partition Master 9.2.2 asta o sa te ajute sa iei din partitia D si sa pui in C daca nu te descurci intrebi pentru asa ceva e facut EaseUS Partition

| anonim_4396 explică (pentru AdrenalinTm):

Daca imi explici cum se foloseste ai funda big grin

3 răspunsuri:
| al3x955 a răspuns:

Stergi din chestiile din My documents sau desktop(astea ocupa memorie in chappy
Si mie imi mai arata ca nu mai am memorie libera in c: deoarece aveam virusi.