| Mire2000 a întrebat:

Deci. recent mi-am descarcat skype pe telefon si m-am conectat de pe contul unei prietene,dar acun vreau sa ma conectez de pe contul meu si nu stiu de unde ma pot deconecta... nu apare nicaieri, am telefon Alcatel one touch
Ajutor, va rog!

Fundăăă

7 răspunsuri:
| EuuRazvan1234 a răspuns:

Depinde ce telefon ai. La iPhone dai la profil, apoi apare un semn in dreapta-sus. Apesi pe el si trebuie sa apara Log Out sau Sign Out.

| Mire2000 explică (pentru EuuRazvan1234):

La mine nu apare... apare ceva ''Deconecteaza=te'' si cand dau acolo, imi iese de tot de la skype, se inchide aplicatia! Si daca intru iarasi, sunt intrata tot pe acelasi cont, eu vreau sa ma deconectez ca sa intru pe un alt cont... Ce pot sa fac?

| EuuRazvan1234 a răspuns (pentru Mire2000):

Inseamna ca nu ai facut update. Dar nu stiu daca si la Android e la fel.

| EuuRazvan1234 a răspuns (pentru Mire2000):

Dar ai iPhone sau Android?

| SebyChiper2002 a răspuns:

In colt in stanga sus ai trei cuvinte in engleza dai pe primul si ai sa vz disconecnt

| Mire2000 explică (pentru SebyChiper2002):

Nu imi pare asa... in coltul din stanga apare o bulina cu poza si atat

| Chitic_Alexandra_1990 a răspuns:

Eu am s3 mini si daca dau la obtiuni imi apare si deconectare..deci cauta obtiuni. sper ca te-am ajutatwinking