| KiraXander a întrebat:

.deci sunt intro situatie nasoala.am un id de messenger si...cand dau sa ma logez pe mess imi zice ca contul este blocat.Mi-am schimbat parola si tot asa.Cica daca vreau sal dezblochez trebuie sa raspund la intrebarile de securitate si faza ca eu nu mi le mai amintesc crying ce pot sa fac sal desbochez

6 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Nu îl poți debloca altfel.
Sunt întrebări la care tu ai răspuns, trebuie să-ți amintești răspunsurile.
Asta dacă nu faci tâmpenii ca mine: eu la întrebări răspund cu chestii de genu "fhfadsfj" laughing
Ce să zic, sunt un geniu.

| AgathaRo a răspuns:

Daca completezi aiurea formularul de inscriere. Intra pe mail.yahoo.com si vezi cu id-ul si parola care ai schimbat-o recent. Dupa ce intrii pe mail poti sa o deblochezi fara probleme. Succes!

| KiraXander explică (pentru AgathaRo):

Nici pe mail nu pot sa intru cini cum

| AgathaRo a răspuns (pentru KiraXander):

Poate parola ai trecut cu litere majuscule.

| KiraXander explică (pentru AgathaRo):

Nu

| AgathaRo a răspuns (pentru KiraXander):

Imi pare rau alte idei nu imi vin momentan.