| teknoob a întrebat:

doresc sa stau in chirie in Italia, cum pot ridica colete daca sunt trimise pe adresa unde stau in chirie si numele destinatarului este numele meu? pot merge cu contractul de inchiriere la posta si buletinul meu(cel din Romania) si voi putea ridica coletul? Sau in Rep.Moldova, se poate face asa?

Cum se procedeaza? si as mai vrea sa stiu cum se procedeaza cand eu doresc sa trimit colet din alta tara, tot in aceleasi conditii.

1 răspuns:
| buna112 a răspuns:

Stiu eu cum : in desene mereu bagajele sunt impachetate deci ia bagajele cu tine in avion. Ai noroc ca Italia nu are deschidere la ocean altfel veneau rechinii si te mancau. Ai grija poate vezi echipa de football "Rechinul" care acum se afla in Milano (capitala modei) si new york si Paris e capitala modei