| Catafu a întrebat:

...am revenit dupa mult timp... Vreau sa ma ajutati.Am o noua optiune cu net si cand vreau sa intru pe net ma pune sa activez WI-FI si eu vreau sa mearga netul din credit.Va rog sa ma ajutati.Cum sa fac sa mearga din credit? App am Samsung galaxy mini S5570.DAU FUNDITA.MULTUMESC ANTICIPAT :*

2 răspunsuri:
| MiStErBeatBoX a răspuns:

Pai activeazal sau intra in optiuni la conexiuni si setezi Vodafone live

| Catafu explică (pentru MiStErBeatBoX):

Pai tocmai asta e ca nu stiu sa il activez...adica nu mi-a trimis niciun mesaj de activare sau ceva ce sa trimit ...si la setari nu am gasit nimic