| RoRares a întrebat:

e adevarat ca pentru abonament primesti puncte? Si daca da cati bani este 1 punct?

2 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Da, este adevărat. În funcție de numărul de minute vorbite, de vechime și valoarea totală a facturii, primești puncte de fidelitate care se acumulează și pe care le poți folosi pentru achiziționarea unui telefon nou, pentru plata parțială a unui telefon nou sau pentru plata unei facturi.
1 punct de fidelitate valorează 1 eurocent, adică 100 de puncte valorează un Euro și 1000 de puncte 10 Euro.

| nutuxcristian a răspuns:

Da. Este adevarat si nu costa niciun ban punctele. Ele se acumuleaza in timp ce tu depasesti minutele permise de abonament. ex. Daca tu ai 150 de minute si dapasesti acele 150min se baga puncte acolo.