| DENIS398 a întrebat:

Buna imi spuneti si mie cum sa fac muschi acasa pentru ca la mine la sat nu exista sala de forta

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tractiuni la craca fixa.Iar pentru flotari si genuflexiuni nu ai nevoie decat de vointa.

| Dreamer a răspuns:

O bara de intins rufele ceva trebuie sa gasesti....si faci tractiuni cu o greutate legata de tine, flotari, genuflexiuni, flotari la paralele poti sa faci cu ajutorul a doua scaune cu spatare inalte etc. De putut se poate, eu sunt din Bucuresti unde sunt sali la tot pasul si tot acasa lucrez.

| Fatamuntilor a răspuns:

Iti spun eu; zici ca stai la sat, deci logic si o gospodarie; e primavara au inceput muncile in gospodarie.Iti ajuti parintii, e cea mai buna si folositore metoda de a face muschi.

| RadikalGamer a răspuns:

Ajuta-ti bunicii si parintii la carat lemne, la dus nu stiu ce cu roaba. Am avut un prieten in aceasta cauza si chiar a mers big grin
Bafta happy

| bloodandpride a răspuns:

O intrebare cam infantila.Esti la sat, aici poti sa ridici orice greutati, sa fugi ca nebunu' pe deal sau pe vale.Eu de exemplu ridic saci de ciment, stalpi, pedane de lemn si orice. Poti de asemenea sa spargi lemne, si astfel ceva si util gospodariei.

| dsafafsdafd a răspuns:

Gantere

| ChE a răspuns:

Ai animale... nu? Atunci incepe usor: mai intai cu 2 gaini sa le ridici, apoi doi porci, apoi doua vaci...si faci muschi!

| merrius2 a răspuns (pentru ChE):

laughing))) 2 vaci...laughing)) prea penal!

| Alecsandruz a răspuns:

Foarte simplu.
presupun ca la sat ai si tu un copat sau o bara la care sa faci tractiuni sau posibilitatea sa faci niste flotari sau niste abdomene sau genoflexiuni cu greutati si multe altele.
Fi inventiv un prieten care sta la sat sia construit o capera separata de casa in care si facut propria sala de forta cu mana lui nu iau trebuit decat putini bani pusi deoparte nu fumati sau bautiwinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru Alecsandruz):

Daca era asa simplu toti faceau muschii happy