| Plushul a întrebat:

Întrebare pentru cei care locuiesc in Iasi. Știți de unde pot cumpara un spray cu piper? Multumesc

6 răspunsuri:
| Valentina8 a răspuns:

De pe net. Cel mai bine iti dai comanda si ai si posibilitatea de a-l alege asa cum il doresti. Daca nu gresesc ai putea sa-l personalizezi. Oricum, gasesti preturi si mai ieftine si ai si mai multe categorii.

| Plushul explică (pentru Valentina8):

Multumesc????

| Salontanul a răspuns (pentru Plushul):

Multumesc cu semnul intrebarii? In ce carte de limba romana ai gasit asta?

| Plushul explică (pentru Salontanul):

Am pus semnul întrebării inainte de multumesc.

| Manciu_Emil_1976 a răspuns:

În orice oraș, se găsesc în magazinele de "Pescuit și Vânătoare" și sunt de două tipuri: 1- pulverizat (dar dacă bate vântul spre tine îți vine și ție puțin în față)
2- jet, la care ai două avantaje: jetul acționează pe distanță mai mare (5 metri parcă) și ai mai multă precizie.