| Maddu08 a întrebat:

La ce numar as putea sa sun sa intru in legatura cu un operator (la cosmote), fara 1234 ca nu mergehappy. Dau fundatongue. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Baton a răspuns:

Ideea e ca s-au smecherit magarii astia de la Orange, Vodafone si cocomote tongue
acum daca suni la relatii cu clientii nu mai poti intra in legatura directa cu un operator ca inainte. oriunde intrai vb cu ei.
acum sunt una sau 2 "porti" pe care le vei gasi numai dupa ce asculti mesajele robotilor.
trebuie sa intrii sa asculti niste mesaje la intamplare si apii te vei putea transfera la operatori. e de kk chestia asta dar asta e.
daca vrei sa vb cu ei atunci trebuie sa astepti.
sau poti sa intrii la ei pe site si sa le scrii.

1 răspuns:
| Maddu08 explică:

Am gasit... 1234 si apoi 140 happy
Merci oricum:*