| anonim_4396 a întrebat:

Ma simt cam prost in legatura cu o intamplare de la scoala de azi, profa m-a scos la tabla la "ascultat" si m-a intrebat de ce nota vreau sa ma asculte si i-am zis ca de 7 -8 ( dupa lungi pauze de gandire laughing ) si mi-a dat de 8 un ex. greusor si l-am facut putin dar era gresit, m-a bagat la loc si l-a scos pe altul apoi m-a scos iar la unul de 7 si am stiut sa-l fac pana la multimea nr. la care m-am cam incurcat straight face si pentru ca n-am stiut cat fac 10.70 direct s-a cam suparat, eu nu stau sa le fac direct, ci in alta parte si nu mi-a placut deloc faptul ca a crezut ca nu stiu tabla inmultirii si a crezut ca am copiat la teza ca am luat 9 straight face m-am simtit foarte prost din cauza acestui lucru, nu mi-a spus chiar acest lucru dar se intelegea pentru ca a inceput sa ma intrebe impartiri/inmultiri. straight face

Intrebarea e :
1. Ce credeti despre aceasta intamplare?
2. La ce credeti ca se gandea doamna in acele momente?
3. Ce nota mi-a pus oare? MI-A ZIS DOAR CA NU ARE CUM SA-MI PUNA 7 sad

1 răspuns:
| Obi a răspuns:

1.Cred ca nu e chiar rusinoasa e un pic ..cum sa zic..patetica si mie mi s-a intamplat la fel dar totusi nu m-am rusinat si i-am spus ca fac calculul pe o foaie sau pe o ciorna.
2.Cred ca se gandea lace nota sa iti dea sau daca sa iti mai dea o sansa sau nu!
3.Cred ca ti-a pus 6!