| NicolethaNico a întrebat:

Buna ma ajutati si pe mine va rog frumos? Am windows xp profesional de lux si nu merge internetu cum trebuie merge greu si la facebook nici nu vorbesc.As vrea sa imi spuneti ce program ar merge la acest windows pentru internetcrying dau Funda:* sad

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Cine stie ce net si ce system ai tu! Inainte de toate, foloseste slimsdriver pentru a face update la drivere necesare pentru o functionare optima=>http://www.driverupdate.net/ si glary utilities pentru optimizare=>http://www.glarysoft.com

| FreeLife a răspuns:

E posibil sa fie din cauza pc-ului, ce system ai? Poti lasa aici specificatiile?
Foloseste "Mozila Firefox" sau "Google Chorme" amandoua sunt bune, deci n-ar trebui sa ai probleme.
Eventual incearca sa nu-ti mai instalezi programe aiurea...(dinalea pentru toolbar)

| penytza a răspuns:

Da-mi add la id: penytza_chercea si iti voi explica eu.

| penytza a răspuns:

Fa-ti actualizare la drivere. un program informativ ar fi Device Doctor care il gasesti pe google free happy daca nici asa nu reusesti incearca sa vezi daca ai vreun registru stricat. sunt destule soft-uri pe net care repara asa ceva. daca ai nevoie de mai multe detalii da-mi add la id penytza_chercea si te voi ajutahappy