| Mirela93 a întrebat:

Ma numesc Mirela si am 18 ani. De curand am auzit ca tinctura de marar este buna in diminuarea durerilor menstruale foarte puternice + cresterea posibila a sanilor. Am inteles ca sanii pot fi putin mai plini doar pe perioada folosirii tincturii ( am sanii mai micuti). Dar sanii fiind in crestere,dupa terminarea perioadei in care iau tinctura si revin la normal, imi afecteaza cresterea lor normala in continuare?( ma refer odata ce au revenit la normal vor mai creste singuri? ) Va rog frumos sa ma ajutati cu raspunsul la intrebare. Va multumesc happy

1 răspuns:
| MihaiTT a răspuns:

Fiind produs natural nu are ce sa afecteze organismul odata cu incetarea administrarii acestuia. Cat despre marirea sanilor sunt alte metode permanente pentru acestu lucru insa nu este cazul pentru tine momentan, mai asteapta si tu cativa ani sa vezi ce evolutie are organismul tau.