| anonim_4396 a întrebat:

ma pricep bine in crearea siteurilor, vreau asa o idee de la voi va rog ce site sa fac ca sa aiba succes happy mersi mult, si desigur ca dau funda raspunsului concret!

Răspuns Câştigător
| Alesia87 a răspuns:

Trebuie in primul rand sa incluzi domeniile tabu gen : " dragoste si sex"; "relatii". Insa ti-as sugera sa pui si poezii/citate/scrisori de dragoste si/sau unde fiecare isi poate creea o poezie pentru cel/cea drag/a. Iar ca site-ul sa fie vizualizat, ti-as mai sugera sa adaugi si programele cele mai utilizate, de care avem mereu nevoie in pc, iar oamenii sa le descarce gratuit. Succes si astept link-ul cu site-ul pe care l-ai creat.

1 răspuns:
| SentimentalConsil a răspuns:

Mondenitati la zi, beuty/fashion, barfe, sex si dragoste si despre cum poti face bani din nimic