| vasytite a întrebat:

Buna mi am cumparat un modem care trasmite wireless DSL2640R.l am instalat ..toate ledurile functioneaza cum trebuie.dar am o tableta in care activez wi-fi bag parola si imi spune ca am semnal ecelent dar cand vreau sa caut ceva pe net nu se incarca.dc? internetul este de la romtelecom...ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui daca ai facut configurarea router-ului, conform cartii tehnice sau CD-ului primit la cumparare.