| tHeAnGeLoFwOrLd a întrebat:

Mi-am descarcat Cheat Engine.Programul ala cu care poti face bani pe imvu. Dar cand il deschis dau pe computerul ala de sus si imi zice "Cheat Engine has stopped working". Si apoi cauta o solutie. Si imi zice ca nu a gasit nimic.Help!

3 răspunsuri:
| tHeAnGeLoFwOrLd explică:

Am doar 14 ani...straight face

| Florin38 a răspuns:

Salut! Am avut si eu acel Cheat Engine si nu e bunhappy. Cauta alul! Sincer sa fiu eu nu mai stiu de unde l-am luat pe al meu. Funda?

| Artesano a răspuns:

O modalitate mult mai la îndemână de a face bani este să pui mâna să muncești!