| Allynushea a întrebat:

mi-am instalat si eu Yahoo Messenger 11 si ma supara faptul ca nu imi arata arhiva intreaga! stie cineva cum pot sa rezolv problema? multumesc

Răspuns Câştigător
| Amelya02 a răspuns:

Da stiam asta, tot nu-mi arata. oricum multumesc happy

6 răspunsuri:
| kojakAG a răspuns:

Buna deschizi messul si apoi in partea de sus ai submeniul messenger, dai click, apoi te duci la conversation history si bifezu casuta cu: Keep A History Of My Conversations. spor la treaba

| Amelya02 a răspuns (pentru kojakAG):

Chiar daca are casuta bifata, tot nu arata!

| itsoft a răspuns (pentru Amelya02):

Instaleaza Messenger 10 si o sa mearga ce tia explicat kojakAG

| kojakAG a răspuns (pentru Amelya02):

Daca esti pe mess da add la id kojak_dude (eu) fa un print screen si trimite-mi-l

| kojakAG a răspuns (pentru Amelya02):

Sau dupa ce bifezi casuta cu keep a history, mai jos trebuie sa ai inca o casuta in care scrie view conversation history, dai click, iti alegi persoana in cauza si vezi toata conversatia happy

| Amelya02 a răspuns (pentru kojakAG):

Da stiam asta, tot nu-mi arata. oricum multumesc happy

| Allynushea explică:

Dap, e bifata, imi arata conversatiile dar numai particele din ele! nu stiu de ce nu pot vedea tot sad