| mmsdjs a întrebat:

mi-am luat Iphone 3 si habar nu am ca sa imi descarc instagram pe el adica imi zice ca nu merge nu stiu de ce cum sa imi descarc instagram pe i phone 3 va rogggggggg ajutati-ma acummmmmmmmmmmmmmm am nevoiee!

Răspuns Câştigător
| Pandaaaaaaaa a răspuns:

Poi este o versiune speciala pentru Iphone ca doar nu merge sa bagi un joc de pe PSP pe pc

5 răspunsuri:
| Pandaaaaaaaa a răspuns:

Poi trebuie o versiune speciala a jocului(Ex:Gta IV pentru xBox360)Ai inteles ce vreau sa spun?

| mmsdjs explică (pentru Pandaaaaaaaa):

laughing nu am inteles nimic, ce versiune trebui =?

| mmsdjs explică (pentru Pandaaaaaaaa):

Aha am inteles laughing

| Pandaaaaaaaa a răspuns (pentru mmsdjs):

Mz de fundabig grin

| mmsdjs explică (pentru Pandaaaaaaaa):

Npk big grin

| Pandaaaaaaaa a răspuns (pentru mmsdjs):

Poi este o versiune speciala pentru Iphone ca doar nu merge sa bagi un joc de pe PSP pe pc