| Caluleee a întrebat:

>Buna!: Pe cardul MasterCard de la OTP bank pot vira bani de pe paypal? big grin Bani de pe MasterCard de la OTP bank se pot scoate de la BCR? sau raiff bank?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Poti vira pe orice card inregistrat pe paypal si acceptat de ei pentru tranzactii. de pe orice card poti scoate bani de la orice bancomat de la orice banca, numai ca daca scoti de la banca de care apartine cardul nu platesti nimic dar daca scoti de la bancomatul altei banci o sa platesti ceva comision, parca era 2, 5 lei+0, 5% din suma retrasa, dar depinde de banca, intreaba la OTP sa-ti spuna ei sigur cat te costa sa scoti bani de la bancomatul altei banci