| Dragomir_Catalina_1993 a întrebat:

pe data de 9 octombrie am avion spre Romania, problema e ca ajunge la ora 20:00 in aeroportul H.Coanda, iar eu trebuie sa ajung in Galati. stie cineva daca este vreo posibilitate a unui transport Bucuresti - Galati la o ora atat de tarzie?

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cu trenul nu este nici-o sansa si nici cu microbuze; a doua zi, trebuie sa consulti si 4inmasina.ro, poate se leaga ceva; un taxi sau un prieten cu masina,

| thegeaba a răspuns:

Nu mai pleaca nimic la ora aia spre Galati. N-avem nici trenuri de noapte si nici microbuze spre sudul si centrul Moldovei. Suntem o tara bananiera din pacate sad