| dibasani a întrebat:

Buna prieteni! Stie cineva de unde sa iau declaratia de iesire pe strada pe care sa o completez pe telefon?

10 răspunsuri:
| brokxy a răspuns:

Jur exact asta cautam si eu laughing

| Bianca1203 a răspuns:

Poți să o tragi la xerox mai ușor, și o tii la tine mereu?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu se complteaza nimic pe telefon, asa spun ei, ca pe telefon poti modifica datele si orele, ori ei cer ca aceasta declaratie sa fie scrisa pe HARTIE, cu date si orele, pentru ziua respectiva si semnata.
Din pacate, declaratia asta trebuie scrisa pe hartie si daca iesi zilnic, in fiecare zi scrii alta declaratie cu data, orele cand esti afara si semnatura.

| dibasani explică (pentru Violleta2022):

Da m-am saturat de tot completat la hartii si daca duc gunoiul trebuie, ca am iesit de sub acoperis.Penibil!

| dibasani explică (pentru supadeceapa):

Pe tel. nu pot sa o complectez doar daca o scot la imprimanta, ceea ce nu pot ca nu am.

| dibasani explică:

Nu, multumesc!

| dibasani explică:

DA. De ce mi se spune asta cand evaluez un raspuns? Statutul de membru junior nu permite să evaluezi răspunsuri!

| Violleta2022 a răspuns (pentru dibasani):

Pai, iesi o data pe saptamana din casa, faci cumparaturi si scrii 1 singura foaie.

De fapt nu-i penibil nimic, este pentru protectia ta si a celorlali, ca lumea sa fie nevoita sa respecte regulile sis a nu va infectati, fiindca cazurile de infectare cntinua sa creasca, ceea ce inseamna ca multi dintre voi, nu vreti sa stati in casa sis a respectati regulile.