| Stefania21_3109 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie cum sa fac sa dorm noaptea?
Eu de cand s-a terminat scoala... nu am mai putut dormi, ma culc cam pe la ora 4:00 si ma trezesc la 3:00.
Ce sa fac ca sa nu mai stau treaza toata noaptea?
Dau fundita >:!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Apuca-te sa lucrezi la mate/romana/etc inainte sa te culci si sa vezi cum te ia somnullaughing

| conundrum a răspuns:

Eu cred ca ai inceput sa mergi inapoi in timp laughing).nu mai ...incarca sa te culci la o ora normala pentru ca organismul tau s-a obisnuit asa

| al3xxa_7413 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema ca si tine, si in fiecare vara patesc la fel, dar daca incep scoala imi revin la program. Ar trebui sa iti impui un anumit program pe care sa il respecti si sa incerci sa adormi mai devreme, chiar daca stai si te uiti pe pereti, dar baga-te in pat si inchide calculatorul, la un moment dat te va fura somnul.

| ZambetulNebuniei a răspuns:

Care va dati seama sa ma anuntati si pe mine

| Criissuu a răspuns:

Exact problema asta o am si eulaughing)

| dRem a răspuns:

Eu am stat treaz 1 zi si ceva si dupa am adormit la 9 seara intr'un minuthappy

bine partea nasoala e ca am dormit 16 ore si dupa tot la 4 m-am culcatlaughing