| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Sa aleg un iMac sau un MacBook Air?
Ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Parerea mea este ca as alege MacBook Air este mai bun mai eficient! Funda?

| anonim_4396 explică (pentru untu):

Nu este mai bun... si nici mai eficient. Adica sunt destul de multe variante. Este la fel, dar avantajul MacBook Air este ca este portabil, si se incalzeste mai repede. Am avut unul dar l-am vandut sa cumpar unul mai recent. Cred ca am sa raman totusi pe iMac...

| untu a răspuns (pentru anonim_4396):

Se incalzeste repede din cauza ca blochezi orificiile de aerisire si trebuie lasat spatiu de aerisire si eliminarea caldurii sau poate ca soliciti prea mult, nu lasati sa functioneze mai mult de 2-3 ore/zi!

| anonim_4396 explică (pentru untu):

Nu e adevarat! Nu blochez nimic, il las sa respire, dar oricum folosesc un cooler suplimentar... Raman pe iMac, ecranul de 27" m-a cuparat laughing Sau eu pe el...

| untu a răspuns (pentru anonim_4396):

Foarte bine! Sa o porti si sa folosesti sanatos!laughing

| MaDyyy33 a răspuns:

IMac happy

| bmvv a răspuns:

Alege iMac-ul deoarece este mult mai util., dar diferenta de pret e destul de mare