| Ursuletuuuuuu a întrebat:

Saptamana trecuta am fost la BCR si am dat cardul pierdut.[cea de la banca a facut cerere in fine pe care am semnat-o pentru un nou card].
Acum mi-am gasit cardul. dar el este blocat, daca ma duc cu el la banca si ii spun ca l-am gasit, acesta va fi deblocat pe loc? sau trebuie sa mai astept ogramada?
Mentionez ca am 16 / si ca noul card inca nu l-am primit. funda happy

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cardul nu mai poate fi deblocat dupa ce ai facut solicitare de alt card. Pur si simplu a fost anulat definitiv.

Răspuns utilizator avertizat
| gabridian a răspuns:

Asteapta emiterea cardului nou.Bani poti sa scoti de la ghiseu cu buletinul.

| Ursuletuuuuuu explică (pentru gabridian):

Am incercat..insa mi-a spus ca sunt minora..si nu poate sa ii dea happy chiar daaca totul este pe numele meu.

| gabridian a răspuns:

Asta e, nu mai ai ce sa faci. Cere bani de la parinti sau asteapta cardul.

| U2NRutgQi2000 a răspuns:

Trebuie sa il astepti pe cel nou cel vechi nu mai poate fi folosit