| Άℓз a întrebat:

Se incalzeste cineva cu panouri radiante cu infrarosu, fara alte surse de caldura? (Sunjoy - originalul )Face fata la -25C -30C, intr-un apartament de 2 camere?

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Eu personal nu dar am un vecin care are instalate astfel de panouri de un an si ceva, adica a trecut o iarna cu ele dar e multumit de achizitie. Oricum nu te lua tu dupa vorba oamenilor ci mai bine intereseaza-te exact de la producator, furnizor etc.Bafta!

| Aurelian2014 a răspuns (pentru GânduriAlbe):

Daca utilizatorii de panouri nu spun adevarul, crezi ca cei care le produc sau care le vand spun adevarul?!?!?!laughing M-as indoi. Eu le am de 3 ani de zile, adica sunt la a 3-a iarna cu ele si sunt super multumit.

| Aurelian2014 a răspuns:

Eu am panouri Sunjoy in casa de 3 ani de zile si sunt foarte multumit. In primul rand pentru confort, design si economie la factura de incalzire. Locuiesc la etaj 4 din 8 intr-un ap cu 3 cam. Iarna trecuta am platit cca 260-270 lei/luna tot ce inseamna consumator de energie electrica, pe cand vecinii mei care au centrala termica plateau cca 200-220 lei/luna + factura de lumina de cca 100-120 lei/luna. Am iesit cu mult mai bine decat ei.