| sergiu25bc a întrebat:

Buna seara.
Am auzit o manea dar nu stiu cine o canta cantaretul.
Este 1 tip tinar, si in video zice ca sta la inchisoare, si apoi in acel video mama lui zice este nevasta copilului meu inchis la inchisoare.
Nu o canta nicolae guta, ca pe el il cunosc.
In acel video arata cum el este inchis la inchisoare.
Care stie primul linkul cu melodia promit ca ii ofer bulina galbena

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Trist...foarte trist....regrete eterne.

| Flav a răspuns:

Daca mi spuneai acum 3-4 ani, iti dadeam si cand a aparut albumul, toate melodiile de el si etc. Acum, sunt batran. N-am mai tras o manea de pe net de cand ma stiu. Plus ca cele noi sunt majoritatea panarame de melodii. Tot cele vechi au ramas de aur. Sper s-o gasesti. happy

| sergiu25bc explică:

Videoclipul este nou, dar nu am vazut titlul si nici versurile nu le tin mintesad

| sergiu25bc explică:

Era vb despre florin purice-pentru cine am riscat, asta era cantaretulsad

| cutache a răspuns:

E trist ca inca asculti manele...iti recomand cu caldura U2, Coldplay, Queen sunt fantastici, treci la o etapa superioara in preferintele tale muzicale...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gheorge Mutu sau Ion Ciolanescu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama lui zice este nevasta copilului meu? Adica? Si mai lasati-ne cu bulina! Si de unde il cunosti pe Guta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sergiuleee!